Іноді так буває, що водій випадково зачинив двері машини, а ключі залишилися всередині салону. Або в багажнику. Якщо це сталося з вами, не переживайте — проблему легко вирішити. Причому є як мінімум 2 варіанти. Розгляньмо обидва, щоб вам було простіше визначитися, яким способом розв’язати цю проблему.
Приватний майстер або фахівець із компанії: хто краще?
Щоб відкрити двері машини, ви можете звернутися як до приватного майстра, так і викликати фахівця з профільної компанії. У кожного варіанта є свої нюанси, які важливо враховувати.
Наприклад, звернення до спеціалізованої компанії дає такі вигоди:
- У штаті працює багато співробітників. На ваш виклик виїде один з фахівців, причому досить швидко (точний час озвучується менеджером телефоном).
- Аварійне відкриття дверей авто виконується із застосуванням професійного обладнання. Це гарантує, що робота буде зроблена без шкоди для машини.
- На послугу надається гарантія. Незалежно від причини, через які зачинилися двері, фахівець розв’яже цю проблему за дві секунди.
Подібних фірм на ринку досить багато, так що ви можете звертатися в будь-яку. Наприклад, якщо вам потрібне аварійне відкриття авто в Києві, тоді телефонуйте в компанію «SmartKey».
Що стосується приватного майстра, то у нього є свої переваги. Головна вигода звертатися саме до нього — конкурентна ціна. Приватний майстер працює на себе: йому не потрібно платити за оренду або виплачувати зарплату співробітникам. Тому й ціна на послуги в нього нижча. Плюс на ринку теж працює багато приватних майстрів, які через конкуренцію пропонують різні розцінки. Розкид великий, що дає можливість знайти собі фахівця по кишені.
А як щодо мінусів?
При зверненні в спеціалізовану компанію є тільки один мінус — ціна. Зі зрозумілих причин вона вища, ніж у приватних майстрів. Але тут можна подивитися під іншим кутом. У цьому разі ви платите більше і можете розраховувати на якісне розв’язання проблеми в найкоротші терміни.
У приватних майстрів мінусів уже більше. По-перше, не відомо, коли саме він приїде. Майстер працює один і може бути сильно завантажений. У підсумку вам доведеться ставати в чергу або шукати іншого фахівця. По-друге, майстер зазвичай не дає жодних гарантій. Він не використовує професійне обладнання через його дорожнечу, тож не факт, що зможе розв’язати вашу проблему. І заздалегідь тут ніяк не дізнаєшся.
Загалом, у кожного варіанта є свої плюси й мінуси. Вибирайте між приватним майстром і фахівцем із профільної компанії з урахуванням ваших особистих переваг. Перший варіант підійде тим, хто хоче заощадити, а другий — людям, яким потрібно розв’язати проблему максимально швидко і з гарантією.