Що було збудовано у роки першої п'ятирічки?

Був споруджено низку гігантських транспортних та промислових споруд: Турксиб, ДніпроГЕС, металургійні заводи в Магнітогорську, Липецьку та Челябінську, Новокузнецьку, Норильську, а також Уралмаш, тракторні заводи в Сталінграді, Челябінську, Харкові, Уралвагонзавод, ГАЗ, ЗАЗ, ЗАЗ.

Які промислові об'єкти були збудовані в першу п'ятирічку?

За роки п'ятирічки було збудовано та введено в дію понад 1500 нових промислових підприємств, озброєних сучасною технікою. Були створено такі найважливіші галузі промисловості, як тракторна, автомобільна, авіаційна, хімічна, верстатобудування, сучасне сільськогосподарське машинобудування та багато інших.

Що було збудовано у роки другої п'ятирічки?

Друга п'ятирічка проходила з 1933 по 1937 роки. Ввели в дію Краматорський машинобудівний завод, такий же почав працювати на Уралі, введено першу лінію метро в Москві, "Запоріжсталь", "Азовсталь" у Маріуполі.

Скільки підприємств було збудовано в СРСР за 8-у п'ятирічку?

8П'ЯТИРІЧКА (1966-1970) Всього було побудовано 1900 великих промислових підприємств.

Що було збудовано в роки 8 п'ятирічки в СРСР?

У роки восьмий п'ятирічки вступили в дію: Донецька камвольно-прядильна фабрика, трикотажні фабрики у Волгограді, Шахтарську та Леніногорську, взуттєві фабрики у Волгограді та Череповці.

Що таке радянська п'ятирічка?

П'ятирічні плани розвитку народного господарства СРСР чи «п'ятирічки» – Економічні плани (т.з. п'ятирічки), що передбачали швидкий розвиток економіки Радянського Спілки.Розроблялися централізовано у загальнонаціональному масштабі спеціально створеним державним органом (Держплан СРСР) під керівництвом КПРС.

Які найбільші промислові об'єкти були побудовані в СРСР у роки перших п'ятирічок?

Що було збудовано

Об'єкт промисловості Введення в експлуатацію
Новокузнецький металургійний комбінат (КМК) 1 квітня 1932
Московський кулькопідшипниковий завод 1932
Уралмашзавод – Уральський завод важкого машинобудування 1933
Запоріжсталь 16 листопада 1933

Які зміни відбулися у роки другої п'ятирічки?

У цей період країна зробила ривок в індустріалізації, електрифікації, прокладанні доріг і за рахунок переведення сільського господарства до рук колгоспів забезпечила потреби країни продовольства за твердими цінами.

Яке гасло було головним у роки 2 п'ятирічки?

КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСІ! «КАДРИ ВИРІШУЮТЬ ВСЕ!» ДРУГИЙ П'ЯТИРІЧНИЙ ПЛАН (1933-37 РР.). У другому п'ятирічному плані середньорічні темпи приросту промислової продукції знижувалися до 16,5% (проти 30% вперше) п'ятирічці). Були враховані прорахунки у розвитку легкої промисловості, яка тепер за зростанням виробництва повинна була випереджати важку промисловість.

Вам також може сподобатися

Більше від автора