Принцип дії такий самий, як і у звичайного автоматичного вимикача. При виникненні струму перевантаження біметалічна пластина нагрівається електричним струмом, що проходить через неї, згинається, і, якщо струм у ланцюзі не зменшується, приводить в дію механізм розчеплення, розмикаючи ланцюг, що захищається.Feb 27, 2014
Як працює автоматичний вимикач диференціального струму?
Зміст:
- 1 Як працює автоматичний вимикач диференціального струму?
- 2 Навіщо використовується диференціальний автомат?
- 3 Що краще Авдт чи ПЗВ?
- 4 Як вибрати автомат для квартири?
- 5 Що таке диф?
- 6 Як працює автоматичний вимикач?
- 7 Що краще ПЗВ та автомат чи дифавтомат?
- 8 Чим відрізняється диф-автомат від автоматичного вимикача?
Робота дифавтомата Якщо струм, що протікає через обмотку, достатньо перевищує струм номінальний, у котушці миттєво виникає сильне магнітне поле. Воно приводить у рух якір. А той у свою чергу натискає на важіль спускового механізму, що призводить до його спрацьовування та відключення навантаження.
Навіщо використовується диференціальний автомат?
Дифавтомат необхідний захисту життя і здоров'я від поразки електричним струмом. Захист життя та здоров'я реалізується застосуванням ПЗВ та Диференціальних автоматів з номінальним струмом витоку 10мА та 30мА.
Що краще Авдт чи ПЗВ?
Якщо у вас маленький щиток, краще встановити АВДТ – Він точно там поміститься. ПЗВ і автомат разом займуть чимало місця, якщо у приладів буде кілька полюсів. Якщо ви хочете захистити два кабелі, то два ПЗВ і два автоматичні вимикачі займуть шість модулів у щитку, а два АВДТ – чотири.
Як вибрати автомат для квартири?
Як правило, використовують дифавтомати з витоком 30мА (міліампер). Така врахована оптимальна для захисту людини – не дуже чутлива для помилкових спрацьовувань, але досить чутлива, щоб захистити людину від удару струмом.Набагато рідше можна зустріти дифавтомати на 10, 100 та 300 мА.
Що таке диф?
Диференціальний автомат – це низьковольтний комбінований електричний апарат, що поєднує в одному корпусі функції двох захисних пристроїв – ПЗВ та автоматичного вимикача. Завдяки цьому цей виріб є досить популярним і широко застосовується як у побутових умовах, так і на виробництві.
Як працює автоматичний вимикач?
Принцип роботи даного розчіплювача полягає в наступному: коли струм, що протікає через біметалеву пластину, стає рівним або більше встановленого значення, пластина нагрівається і поступово згинається. Досягши певного кута вигину, вона натискає своїм кінчиком на важіль спускового механізму.
Що краще ПЗВ та автомат чи дифавтомат?
З іншого боку, дифавтомат – це і є ПЗВ та автоматичний вимикач в одному корпусі. І він захищає лінію від навантаження, короткого замикання та витоку струму. І, оскільки дифавтомат виконує більше захисних функцій лінії, виходить – це найкраще рішення в порівнянні з ПЗВ.
Чим відрізняється диф-автомат від автоматичного вимикача?
Перше – вимикач диференціальний. По суті, це ПЗВ, яке захищає лише від струмів витоку. Другий – автоматичний вимикач диференційного струму. Тут уже говоримо про класичний диффавтомат, який запобігає і КЗ, і витоку, і перегріву.