Високий вміст солей робить воду Мертвого Моря важкою, в'язкою та маслянистою, що нагадує розсіл, але водночас прозорою. У цьому середовищі не може вижити жоден живий організм, тут немає навіть водоростей, тому, власне, озеро й отримало свою назву.
Що відбувається на Мертвому морі?
Зміст:
Мертве море висихає, залишаючи за собою дірки в землі Щорічно вода відступає приблизно на метр, залишаючи за собою пустельний пейзаж: землю, що побіліла від солі, пронизану зяючими дірками.
Чому Мертве море називають мертвим?
Озеро визначається в назві "мертвим", тому що вважалося, що через високий вміст солі в ньому не можуть жити ні риби, ні інші організми. (за винятком деяких видів бактерій у гирлі річки Йордан).
Чому до Мертвого моря потрібно заходити спиною?
Величезна концентрація мінералів у воді не дасть вам потонути. Не можна плавати на животі. Втім, це вам навряд чи вдасться, оскільки тіло людини набуває у цих водах ефекту пробки – вас весь час виштовхуватиме на поверхню або перевертатиме на спину.
У чому користь Мертвого моря?
Завдяки високій концентрації мікроелементів, солі та бруду Мертвого моря застосування знайшли в косметології, лікуванні шкірних захворювань, хвороб суглобів, бальнеології, виробництві лікарських препаратів та БАД, а саме море стало одним із найпопулярніших лікувальних СПА-курортів у світі. Збережена копія
Мертве море, природне диво надзвичайної солоності та …
Цей процес випаровування, що триває, призвів до накопичення високої концентрації солей, що зробило Мертве море однією з найсолоніших водойм у світі.