Categories: Корисне

Кому не можна робити професійну чистку зубів?

Протипоказання до проведення процедури виражене запалення слизових тканин ротової порожнини. Після ліквідації запалення процедуру можна провести; ерозія емалі; аритмія (в анамнезі);

Чим небезпечне ультразвукове чищення зубів?

Професійна чистка зубів Ультразвуком може призвести до випадання пломб. Проте випадання реставрації говорить про неякісне її зчеплення із зубом. Вчасно виявлений дефект порушення прилягання пломби до зуба запобігає розвитку прихованих патологічних процесів.

Чим небезпечне чищення зубів у стоматолога?

Використовуваний при чистці порошок-псує емаль, викликає чутливість зубів Реальність. Для зубів і ясен шкідливий мікробний та пігментований наліт, який при незадовільній гігієні перетворюється на зубний камінь.

Коли не можна робити ультразвукове чищення зубів?

Важливо ознайомитись із протипоказаннями: Процедура чищення зубів ультразвуком протипоказана людям, які страждають на респіраторні захворювання. Забороняється проведення процедури пацієнтам, які використовують будь-які ортопедичні конструкції. Не варто проводити чищення зубів ультразвуком при гіперчутливості зубів.

Чи можна зашкодити зуб ультразвуком?

Чищення зубів за допомогою ультразвуку — абсолютно безпечна процедура, так як під час маніпуляцій не торкається зубна емаль, немає ніякого механічного впливу.

Яке найефективніше чищення зубів?

Сучасна чистка зубів ультразвуком – це найефективніший та безпечний метод очищення ротової порожнини від кам'яних відкладеньТвердий камінь важко піддається видаленню механічними методами, а видалення нальотів хімічними речовинами призводить до пошкодження емалі. Цих усіх недоліків немає ультразвуку.

Що краще механічне чи ультразвукове чищення зубів?

Ультразвукове чищення більш ефективна для видалення зубного каменю будь-якої товщини, ніж механічне чищення. Крім того, на відміну від механічною, може використовуватися для видалення підясенних каменів.

Чи потрібно чистити зуби у стоматолога?

Відповідно до рекомендацій міжнародної асоціації стоматологів проходити професійну гігієну ротової порожнини необхідно 1 раз на півроку, це дозволяє своєчасно попередити розвитку карієсу та його ускладнень на ранній стадії.

Залишити відповідь Скасувати відповідь



admin

Share
Published by
admin

Recent Posts

Натуральные семечки и масличные культуры от производителя: польза, вкус и выгода для бизнеса

Полезные перекусы, сырьё для производства масла и экспортные агрокультуры — всё это объединяет один, на…

1 день ago

Dental Avenue – надійна стоматологія у Львові для найскладніших випадків!

Досвідчені стоматологи найвищої кваліфікації, постійне вдосконалення способів лікування, застосування найпрогресивнішого обладнання та високоякісних матеріалів -…

4 дні ago

Сонячна енергія: як розумно керувати ресурсами та оптимізувати споживання

В умовах зростаючої вартості електроенергії, нестабільної енергосистеми та глобального руху до екологічної відповідальності все більше…

5 днів ago

Топіарна стрижка рослин: коли природа стає мистецтвом

Чи можна перетворити сад на живу скульптурну галерею? Так, якщо скористатися топіарним мистецтвом — спеціальною…

7 днів ago

GPS моніторинг транспорту в Чернівцях: контроль, який працює на результат

У сучасному бізнесі контроль за транспортом уже давно перестав бути розкішшю — сьогодні це одна…

7 днів ago

Промислова пневматика ROSS: точність, надійність, ефективність

У сучасній промисловості ключову роль відіграють технології, які забезпечують безперебійну роботу обладнання, зменшення витрат і…

7 днів ago