Молодь коли пишеться


Чому молодь пишеться з м'яким знаком?

Правильне написання слова-молодь. Молодь-це іменник жіночого роду в називному відмінку і закінчується на шиплячу букву. Правило: у іменників жіночого роду, що стоять у називному або знахідному відмінку і закінчуються на шиплячу букву, після шиплячої обов'язково пишеться м'який знак.

Коли писати з м'яким знаком?

§ 72. Літера пишеться для позначення м'якості згоди, крім ч, щ (див. § 75), наприкінці слова, наприклад: пити, темрява, кінь, і в середині слова перед твердою згодою, наприклад: молотьба, прохання, нянька, менше.

Як зрозуміти коли писати з м'яким знаком чи ні?

У школі пояснюють, як просто можна перевірити правильність написання дієслова: треба поставити запитання «що робити?» або «що робить?» Якщо дієслово відповідає на перше запитання, то в ньому, як і в слові "робити", пишеться м'який знакякщо ж він відповідає на друге запитання — то м'який знак не пишеться.

Коли м'який знак не ставиться?

М'який знак на кінці іменників жіночого роду називного відмінка в основах, що закінчуються на шиплячі звуки (передаються літерами ж, ч, ш, щ), пишеться завжди: жито, текти, молодь, річ. Якщо іменник — чоловічого роду, то після шиплячих наприкінці слова м'який знак не пишеться: Париж, плащ, манеж.

Молодь чи молодь – як правильно пишеться слово

У російській мові існує два варіанти правопису аналізованого слова: "молодь" та "молодь". Правильним варіантом буде перший – молодь.

Вам також може сподобатися

Більше від автора