Які побічні дії у Панангіна?
Зміст:
Можливі нудота, блювання, діарея, неприємні відчуття або печіння в підшлунковій ділянці (у хворих на анацидний гастрит або холецистит), AV блокада, парадоксальна реакція (збільшення числа екстрасистол), гіперкаліємія (нудота, блювання, діарея, почуття спраги, зниження артеріального тиску, …
Як часто потрібно пити Панангін?
Препарат слід застосовувати після їди, тому що кисле середовище шлунка знижує його ефективність. Звичайна добова доза: 1-2 табл. 3 рази на день. Максимальна добова доза: по 2 таблетки 3 рази на добу.
Коли не можна приймати Панангін?
При артеріальному систолічному тиску нижче 90 мм рт. ст. Приймати Панангін не рекомендується.
Як Панангін впливає на пульс?
Панангін, що містить калію аспартат і магнію аспартат, покращує обмін речовин у міокарді, підвищує переносимість серцевих глікозидів у хворих з ХСН, має антиаритмічну активність і може застосовуватися з профілактичною метою та при підтримуючій комбінованій терапії хворих з серцево-судинною патологією.
Передозування Панангін: симптоми, перша допомога, …
Передозування панангіном може призвести до тяжких порушень у роботі організму. У цій статті розглянуто її симптоми, лікування та наслідки. Кому протипоказаний Панангін. Калій та магній впливають на скоротливість міокарда.