Що відбувається після винесення вироку?
Зміст:
Протягом 5 діб з дня проголошення вироку його копії вручаються засудженому чи виправданому, його захиснику та обвинувачеві. У той же термін копії вироку можуть бути вручені потерпілому, цивільному позивачеві, цивільному відповідачу та їх представникам за наявності клопотання вказаних осіб.
Що робити, якщо не згоден з вироком?
У зв'язку з цим, якщо потерпілий дізнався про вирок суду, з яким він не згоден, йому треба негайно вжити заходів щодо подання апеляційної скарги на нього. У зв'язку з цим, якщо він не має копії вироку – негайно звернутися до суду для отримання такої копії. ВАЖЛИВО!
Як суддя оголошує вирок?
Що змінилося? Тепер під час проголошення вироку зачитується тільки вступна та резолютивна частини. При цьому повний текст має бути готовий цілком, щоб не порушувалися терміни направлення, вручення та оскарження.
Чи можна оскаржити вирок?
Апеляційні скарги, подання на вирок або інше рішення суду першої інстанції може бути подано протягом 10 діб з дня ухвали вироку або винесення іншого рішення суду, а засудженим, які утримуються під вартою, – у той же термін з дня вручення йому копій вироку, визначення, ухвали.
Що робити Якщо не згоден з вироком? – [Останнє]
не згоди щодо відмови суду у припиненні кримінальної справи у зв'язку з примиренням з потерпілим, коли закон (ст.89 КК) допускав таку підставу для припинення кримінальної справи та …