Щеплення від кліщового енцефаліту ставлять восени, щоб підготуватися до весняної епідемії, другу – у зимовий час, або на початку весни. Між введенням препарату необхідно почекати місяць, у ряді випадків – 2 тижні. Введення вакцини також допускається через 3 місяці після першої ін'єкції.
Чи можна поставити щеплення від кліща у липні?
Зміст:
- 1 Чи можна поставити щеплення від кліща у липні?
- 2 Чи можна робити щеплення від кліща влітку?
- 3 Коли ставиться перше щеплення від кліща дитині?
- 4 Коли не можна робити щеплення від кліщового енцефаліту?
- 5 Чи можна робити щеплення від кліща у червні?
- 6 Які можуть бути наслідки після щеплення від кліщового енцефаліту?
- 7 Чи можна ставити щеплення від кліща у червні?
- 8 Коли потрібно ставити друге щеплення від кліща?
Курс вакцинації (дві щеплення) можна, можливо проводити протягом усього року, у тому числі й у літній період (епідсезон), але не пізніше ніж за 2 тижні до відвідування вогнища кліщового енцефаліту. Найбільш оптимальним є інтервал між першим і другим щепленнями 5-7 місяців (осінь – весна).
Чи можна робити щеплення від кліща влітку?
Вакцинацію від кліщового енцефаліту можна, можливо проводити та влітку, наприклад, якщо має бути подорож у природне вогнище кліщового енцефаліту. У такому разі захисний рівень антитіл з'являється через 21-28 днів (залежно від вакцини та схеми вакцинації).
Коли ставиться перше щеплення від кліща дитині?
Щеплення проти кліща особливо показана дітям оскільки вони з вікових особливостей більш схильні до тяжчому перебігу захворювання. Саме тому вакцинація рекомендована дітям з 1 року.
Коли не можна робити щеплення від кліщового енцефаліту?
Щеплення вакциною Кліщ-Е-Вак доведеться відкласти після: вірусного гепатиту (на 6 місяців); менінгококової інфекції (6 міс.); після пологів (два тижні);
Чи можна робити щеплення від кліща у червні?
Щеплюватися можна, можливо будь-якої пори року, але краще імунізацію проводити в зимові місяці або ранньою весною до початку активності кліщів. Основна схема імунізації складається з 3 щеплень – двох вакцинацій з інтервалом від 1-3 до 5-7 місяців та ревакцинації через 9-12 місяців.
Які можуть бути наслідки після щеплення від кліщового енцефаліту?
Щеплення від енцефаліту може спровокувати побічні ефекти, такі як:
- набряклість і почервоніння у місці уколу;
- нудота;
- жар;
- болючість і ломота в м'язах;
- головні болі;
- запалення лімфовузлів;
- слабкість.
Apr 13, 2016
Чи можна ставити щеплення від кліща у червні?
Щеплюватися можна, можливо будь-якої пори року, але краще імунізацію проводити в зимові місяці або ранньою весною до початку активності кліщів. Основна схема імунізації складається з 3 щеплень – двох вакцинацій з інтервалом від 1-3 до 5-7 місяців та ревакцинації через 9-12 місяців.
Коли потрібно ставити друге щеплення від кліща?
Щеплення від кліщового енцефаліту ставлять восени, щоб підготуватися до весняної епідемії, другу – Взимку, або на початку весни. Між введенням препарату необхідно почекати місяць, у ряді випадків – 2 тижні. Введення вакцини також допускається через 3 місяці після першої ін'єкції.