Як правильно дихати під час потуг


▫️Коли сутички стануть інтенсивнішими, дихання потрібно прискорити. Якнайчастіше і швидше вдихати і видихати через рот. Дихання буде поверхневим, після закінчення бою робимо глибокий вдих і повільний розслаблюючий видих. 🔻Якщо дихати правильно во час потуг, то за три-чотири потуги малюк народиться.24 серп. 2022 р.

Як правильно дихати при потугах?

У період потуг слід робити глибокий вдих і довгий видих через рот, випускаючи повітря до краю і в кінці напружуючи черевний прес. Якщо потрібно перестати тужитися, у момент потуги використовують часте поверхневе дихання через рот: «по-собачому» або «паровозиком».

Як дихати коли не можна тужитися?

Якщо лікар чи акушерка поки що забороняють тужитися, то стримувати потуги допоможе техніка дихання «по-собачому». Зазвичай акушерка каже: «Не тужися, продихай потугу!», Тоді треба дихати поверхово з короткими вдихами та видихами.

Як правильно поводитися під час потуг?

Як правильно тужитися:

  1. Повільно робите вдих, якнайглибше, і тужтеся на видиху, при цьому спрямовуйте зусилля в нижню частину тіла.
  2. Робіть все плавно без різких рухів. Також не забувайте про дихання.
  3. В інтервалах між потугами намагайтеся відпочивати настільки, наскільки це можливо.

Скільки хвилин ідуть потуги?

Середня тривалість кожної потуги – 10-15 секунд. Зазвичай за час одного бою жінка відчуває потребу тужитися в середньому три рази. І хоча в цей момент сутички найсильніші, більшість жінок кажуть, що коли до сутичок приєдналися потуги, вони стали не такими болючими.

Потуги | Правильне дихання та пози під час потуг – YouTube

Приходьте до мене на навчальні on-line курси: ПІДГОТОВКА ДО ПОЛОГІВ: https://zabotadoula.ru/courses/zabota-o-rodah …

Вам також може сподобатися

Більше від автора