Повертаючи в різні боки гвинт з маркуванням L (Low), потрібно встановити зазор між ланцюгом та рамкою перемикача в районі 1-2 мм.. Саме така відстань забезпечить ідеальне перемикання, а також унеможливить тертя ланцюга про рамку перемикача в процесі їзди.
Яка зірочка відповідає якій швидкості на перемикачі швидкостей?
Зміст:
з 24 варіантів рекомендується використовувати наступну схему перемикання швидкостей: На 3 – найбільшій передній зірці – задні швидкості 6, 7, 8. На 2 зірці – задні 6,5,4. На 1 зірці – задні 1,2,3.
Як повинен стояти перемикач швидкостей на велосипеді?
Верхній ролик перемикача має стояти прямо під найбільшою зіркою касети (за допомогою повороту обмежувача L) та прямо під найменшою (за допомогою обмежувача H). 4. У більшості задніх перемикачів також є третій регулювальний гвинт – натяг/кута нахилу.
Як правильно користуватись перемикачем швидкостей на велосипеді?
Перемикати швидкості можна лише під час руху, обертаючи при цьому плавно педалі. Перемикання на місці призводить до поломки лапки перемикача. Перемикати кілька передач потрібно поступово по одній. Не можна одночасно перемикати передні та задні зірки.
Навіщо третій гвинт на задньому перемикачі?
Завдання гвинта регулювання натягу ланцюга відрегулювати відстані між зірками та роликом перемикача. Для правильного регулювання перекладаємо трансмісію велосипеда на найнижчу передачу (один – один) – коли спереду маленька зірка, а ззаду – найбільша.
Як налаштувати передній перемикач велосипеда за 5 хвилин!
️ Налаштування переднього перемикача велосипеда: покрокова інструкція. За 5 хвилин легко та невимушено усуваємо 99% популярних проблем та …