Як відмовитись від виконавського збору?

Чи можна повернути виконавчий збір?

Виконавчий збір повертається боржнику у повному обсязі у випадках скасування: 1) судового акта, акта іншого органу чи посадової особи, на підставі яких було видано виконавчий документ; 2) виконавчого документа; 3) ухвали судового пристава-виконавця про стягнення виконавчого збору.

Як припинити виконавче провадження якщо борг погашено?

Як прибрати борги у приставів? У такому разі на боржника подається заява до суду, рішенням якого працівникам ФССП видається виконавчий лист. На основі цього документа судовий пристав відкриває виконавче виробництво та вводить дані до банку даних виконавчих проваджень.

Хто може зменшити виконавський збір?

Виконавчий збір за несплату періодичних платежів обчислюється з кожного платежу окремо. Питання зменшення розміру виконавчого збору віднесено до компетенції судових органів (ч. 6 ст. 112 Закону № 229-ФЗ).

Як оскаржити ухвалу про стягнення виконавчого збору?

Постанова про стягнення виконавчого збору потрібно оскаржити у суді у 10-денний строк з моменту отримання організацією цього постанови та сповістити пристава про те, що заява подана Вами до суду. Інакше пристав, не маючи інформації про оскарження суми збору у суді, стягне збір.

Чи не можна платити виконавчий збір судовим приставам?

(КонсультантПлюс, 2022) Верховний Суд РФ роз'яснив: боржнику не треба платити виконавський збір, якщо мирову угоду суд затвердив у межах строку добровільного задоволення вимоги.

Який термін давності у виконавчого збору?

Виконавчий збір – штрафна санкція за несвоєчасне виконання ухвали судового пристава. Його визначення міститься у ст. 112 ФЗ № 229. Право на стягнення заборгованості зберігається за стягувачем протягом трьох років.

Як боржнику припинити виконавче провадження?

Виконавче виробництво припиняється судовим приставом-виконавцем у випадках:

  1. прийняття судом акта про припинення виконання виданого ним виконавчого документа;
  2. прийняття судом відмови стягувача від стягнення;
  3. затвердження судом мирової угоди, угоди про примирення між стягувачем та боржником;

Вам також може сподобатися

Більше від автора