Що робити з плодами горобини?
Зміст:
Ягоди горобини використовують у свіжому, сушеному та вареному вигляді. У свіжому вигляді вони йдуть для приготування варень, джемів, конфітюрів, мармеладу, повидла, пастили, желе, морсів, компотів, сиропів та соків. на горобині наполягають алкогольні напої: горобину на коньяку, наливки, лікери, настоянки та вина.
Які хвороби лікує горобина?
Сік рослини застосовують при лікуванні геморою і як кровоспинний засіб. У науковій медицині визначено, що горобина має антиоксидантні, антитоксичні, сечогінні, ранозагоювальні, антибактеріальні, протигрибкові протипухлинні властивості.
Чи можна їсти горобину людині?
Найчастіше горобину застосовують у вигляді настою або відвару. Корисна ця ягода для травлення — пектини покращують стан ШКТ, зменшують газоутворення, а сорбіт викликає легкий проносний ефект. Це корисно при атонії кишечника та запорі. Горобина має жовчо- та сечогінні ефекти.
Чим корисна червона горобина з медом?
Плоди горобини корисні при захворюваннях серцево-судинної системи, а завдяки унікальному комплексу двох вітамінів С і Р, які зміцнюють стінки судин. Соняшниковий мед, безумовно, один із найкорисніших. Лідер за вмістом активних речовин, має найбільшу активність ферментів.
Червоноплідна горобина з медом – простий і …
Розігрівають мед, всипають горобину та варять, знімаючи піну, до густини. Готову горобину в меді знімають з вогню, охолоджують, фасують у банки, закупорюють пергаментом або …