Чому бісквіт осідає у центрі?
Зміст:
Під час нагрівання відбувається розширення молекул повітря, зсередини. бісквіт піднімається. Але якщо ми відкриваємо духовку, різко знижується температура, повітря в тісті стискається, відповідно, бісквіт опадає.
Як потрібно остуджувати бісквіт?
Після випікання бісквіту краще дати охолонути 20-30 хвилин у духовці, злегка прочинивши дверцята. Так ваш бісквіт не осяде. Тепер необхідно перенести бісквіт на грати та остуджувати, не виймаючи з форми ще півгодини. Це допоможе залишатися бісквіту ніжним та легким.
Як дістати бісквіт, щоб він не опав?
Причина у різкому перепаді температур. Структура бісквіту досить ніжна, тому при різкому охолодженні лопаються бульбашки з повітрям. Саме вони змушують корж бути пишним, гарним та високим. Вирішується проблема досить просто: треба залишити основу прямо у формі всередині духовки, щоб бісквіт не віслюк.
Чи потрібно прибирати бісквіт у холодильник?
Після того, як готовий бісквіт остудився, його можна загорнути в харчову плівку і відправити в холодильник на ніч. Таким чином, волога всередині бісквіту рівномірно розподілиться, бісквіт не буде кришитися, його можна буде розрізати на кілька коржів, і смак його стане набагато кращим.
Чому під час випікання піднімається середина?
Під час випічки краї форми (металевої, силіконової, скляної) нагріваються швидше та сильніше, ніж тісто в середині. Значить, наш корж швидко піднімається по краях і припікається до бортів. Тісто всередині пропікається повільніше.
Чому бісквіт піднімається не рівномірно?
Це, мабуть, найголовніша причина.І річ навіть не в тому, що ви встановили неправильну температуру випічки. Найчастіше в духових шафах похибка температури становить 10-20 °С. Тому, коли ви виставляєте 180 ° С, духовка може кочегарити у всі 200 ° С.
Як довго має остигати бісквіт?
Якщо верхівка вийшла опуклою – її потрібно обрізати. Так ваші коржі будуть ідеально рівними. Зберігати бісквіти у холодильнику можна до 7 днів, у морозилці до місяця, але чим свіжіше бісквіт -тим краще.