Коли потрібно капати Полідексу?

Показання для застосування. Полідекса з фенілефрином Запальні та інфекційні захворювання носової порожнини, глотки, придаткових пазух носа: гострий та хронічний риніт; гострий та хронічний ринофарингіт; синусити.Apr 16, 2021

Коли потрібно застосовувати Полідекс?

Краплі назальні (спрей) Полідекса з Фенілефрином слід застосовувати для лікування інфекційно-запальних хвороб порожнини носа, придаткових пазух та носоглотки:

  1. гострий та хронічний гнійний риніт;
  2. гайморит, синусит, фронтит;
  3. гострий та хронічний ринофарингіт;
  4. хронічний аденоїдит;

Як правильно застосовувати Полідекс?

Дорослим: по одному впорскування в кожну ніздрю 3-5 разів на добу. Дітям віком від 2,5 до 18 пет: по одному впорскування в кожну ніздрю 3 рази на добу. Тривалість лікування 5-10 днів. Слід уникати потрапляння препарату у вічі.

Що робить Полідекс?

Комбінований препарат для місцевого застосування у отоларингології. Має протизапальну дію дексаметазону на слизову оболонку носа, антибактеріальну дію антибіотиків неоміцину та поліміксину В.

Які краплі краще ізофра чи полідекса?

Таким чином, Ізофра є вузькоспрямованим препаратом з одним антибіотиком, а Полідекса більш потужний комбінований препарат, який також може захистити від можливих алергічних висипів.

Який антибіотик у Полідексі?

Комбінований препарат для місцевого застосування в оториноларингології. Терапевтичний ефект препарату Полідекса обумовлений протизапальною дією дексаметазону та антибактеріальною дією антибіотиків неоміцину та поліміксину B.

Скільки можна зберігати Полідекс після розтину?

Полідекса: термін придатності та умови зберігання Лікарський засіб Полідекса випускається у 2 формах: Краплі вушні: термін придатності – 3 роки з моменту випуску. Після розтину флакона полідекса термін придатності також три роки.

Що капати в ніс від зелених соплів?

Краплі «Протаргол-ЛОР» – це антисептичний засіб, який може застосовуватись у будь-якій фазі захворювання і на стадії рідких серозних виділень, і при появі густих зелених соплів. У разі потрапляння в організм колоїдний розчин дисоціює з утворенням активних іонів срібла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *



Вам також може сподобатися

Більше від автора