Інструкція із застосування ліків Кетонал свідчить, що медикамент відноситься до негормональної та ненаркотичної групи речовин. Уколи мають протизапальний і жарознижувальний ефект, що дозволяє купірувати болі різної інтенсивності..Dec 6, 2021
Як часто можна робити уколи Кетонал?
Зміст:
Максимальна добова доза становить 200 мг. Рекомендується не призначати ін'єкції довше, ніж 3 дні. Після досягнення задовільного відповіді призначають Кетонал у формі для вживання. внутрішньом'язово вводять по одній ампулі (100 мг) один або два рази на добу.
Що знеболює Кетонал?
– больовий синдром: люмбаго, посттравматичний біль у суглобах, м'язах; післяопераційний біль; біль при метастазах пухлин у кістки; альгодисменорея. Кетонал, крем, гель: посттравматичний біль у м'язах та суглобах.
Навіщо потрібен Кетонал?
Знеболюючі капсули та таблетки впливають практично на всі системи організму. Показання до застосування Кетоналу наступні: Запальні та дегенеративні захворювання суглобів. Препарат добре допомагає при загостренні артриту, спондиліту, подагри, остеоартрозу та остеохондрозу.
Чим небезпечний Кетонал?
Часто: нудота, блювання; Нечасто: запор, діарея, гастрит; Рідко: виразка, стоматит; Частота невідома: шлунково-кишкова кровотеча, перфорація органів шлунково-кишкового тракту, панкреатит.
Скільки часу діє укол Кетоналу?
Максимальна кількість речовини накопичується через 1–1,5 години при ректальному використанні, та через 5 хвилин після введення у вену. Кетонал напіввиводиться із організму приблизно через 2 години.
Як Кетонал впливає організм?
Має протизапальну, аналгетичну та жарознижувальну дію. Кетопрофен блокує дію ферменту ЦОГ-1 і ЦОГ-2 і, частково, ліпооксигенази, що призводить до придушення синтезу простагландинів (в т. ч. у ЦНС, найімовірніше, гіпоталамусі).
Чим корисний Кетонал?
Фармакологічні властивості Кетонал є нестероїдним протиревматичним препаратом із протизапальною, аналгетичною та жарознижувальною дією. Він використовується для полегшення болю при низці больових синдромів та для лікування запальних, дегенеративних та метаболічних ревматичних захворювань.