Потрапивши в організм людини, пестициди руйнують паренхіматозні органи: печінку, нирки, шлунково-кишковий тракт. Ознаками отруєння будуть: нудота, блювання, слабкість, запаморочення.
Чи можна отруїтися інсектицидами?
Зміст:
Отруєння інсектицидами виникає в результаті ковтання, вдихання інсектициду або надто інтенсивного дотику до нього. При попаданні занадто великої кількості інсектициду на одяг або шкіру, негайно зніміть одяг та вимийте шкіру. Може виникнути кашель та утруднене дихання.
Що робити, якщо людина випила отруту?
Спробуйте видалити отруйну речовину. Для цього можна рекомендувати постраждалому викликати блювоту, випивши велика кількість води (5-6 склянок) і натиснувши двома пальцями на корінь язика. Слід викликати блювоту якнайкоротший термін після прийому речовини, здатного викликати отруєння.
Чим відрізняються пестициди від інсектицидів?
Концепція пестицидів включає: гербіциди, що знищують бур'яни; інсектициди, що знищують комах-шкідників; фунгіциди, що знищують патогенні гриби; зооциди, що знищують шкідливих теплокровних тварин тощо.
Як визначити отруєння пестицидами?
Загальні та найчастіші симптоми: слабкість, занепокоєння, судоми, диспептичні розлади, оніміння кінцівок, параліч, запаморочення. Важливо розуміти, що всі перераховані вище несприятливі впливи пестицидів виникають тільки у разі перевищення максимально допустимих рівнів.
Чи можна отруїтися отрутою від тарганів?
Хоча отруєння отрутою для тарганів можливо, але зазвичай цього немає, оскільки кошти ставляться до 3 класу небезпечних речовин.Проте за порушення інструкцій чи необережності можна, можливо зіткнутися з інтоксикаціями, які можуть призвести навіть до серйозних нездужань.
Чи можна померти від пестицидів?
Щороку внаслідок отруєння пестицидами вмирають тисячі людей Щорічно у всьому світі реєструється від 1 до 5 мільйонів випадків отруєння пестицидами. Кілька тисяч із них закінчуються смертельними наслідками. Більшість цих отруєнь припадає на країни, що розвиваються.
Як полегшити стан при отруєнні?
Варіантів кілька: це може бути активоване вугілля, "Смекта", "Ентеросгель", "Полісорб", "Фосфалюгель". Всі ці препарати відносяться до групи адсорбентів: вони «притягують» токсини до себе та виводять їх із організму природним шляхом.