Що означає павиче око?

Павлине око (лат. Aglais io, раніше лат. Inachis io), денний павич очей – денний метелик із сімейства німфалід (Nymphalidae). Латинська біномінальна назва походить від Īnachis — царя Інаха та його дочки Іо у давньогрецькій міфології.

Що їдять гусениці павичячого ока?

Гусениці павичячого ока харчуються різними рослинами, але особливо люблять кропиву, малину, хміль, рідше зустрічаються на вербі та коноплі.

Чому метелика павиче око так назвали?

Павлине око Inachis io (Linnaeus, 1758) – метелик з підродини Справжніх німфалід (Nymphalinae). Названа вона так завдяки красивим очима плямами по вершинних кутах крил.

Скільки живе денний павич очей?

Павлине око – унікальний європейський метелик, який живе близько 10 місяців і зимує у підвалах або у дуплах дерев. А навесні метелики прокидаються та відкладають яйця на листя кропиви.

Де в гусениці очі?

Органами зору у гусениць є очі, які представлені окремими простими очима, що знаходяться з боків голови. У більшості випадків вони розташовуються у вигляді дугоподібного ряду, що складається з п'яти простих очок, і одного, що стоїть усередині цієї дуги.

Як називається метелик з очима на крилах?

Павліній око (лат. Aglais io, раніше лат. Inachis io), денний павич око – денна метелик із сімейства німфалід (Nymphalidae). Латинська біномінальна назва походить від Īnachis — царя Інаха та його дочки Іо у давньогрецькій міфології.

Які очі у метелика?

Фасеткові очі метеликів складені з окремих шестикутних лінз (фасеток або омматидіїв) зі світловодами та сенсорними датчиками, які спрямовані в різні боки та забезпечують широкий діапазон.

Як метелики бачать світ?

Метелики не можуть похвалитися такою ж гостротою зору, як у людей, зате вони перевершують людей за багатьма іншими параметрами зорового сприйняття: розміром поля зору, здатністю розрізняти об'єкти, що рухаються, можливості бачити ультрафіолетове і поляризоване світло.

Що їдять метелики Лимонниці?

Чим харчується метелик лимонниця? У формі імаго – нектаром.

Вам також може сподобатися

Більше від автора