Що робити, якщо затримали зарплату


Скільки згідно із законом може бути затримка зарплати?

ч. 2 ст. 145.1 КК РФ передбачає відповідальність за повну затримку зарплати понад двох місяців або виплати заробітної плати понад два місяці у розмірі нижче встановленого федеральним законом МРОТ.

Що робити, якщо вам затримують зарплату?

Зарплату не платять менше ніж 15 днів. Напишіть заяву у двох примірниках із вимогою виплатити гроші: перший — для роботодавця, другий із позначкою про його прийняття — для себе. — або особисто у територіальній держтрудінспекції. При цьому ви можете припинити працювати, поки вам не виплатять гроші.

Скільки маємо виплатити за затримку зарплати?

За затримку виплати зарплати з будь-яких причин роботодавець зобов'язаний виплатити працівникові відсотки (грошову компенсацію) у розмірі не нижче однієї сто п'ятдесятої ключової ставки Центрального банку Російської Федерації, що діє в цей час, від невиплачених у строк сум за кожен день затримки.

Куди звертатися, якщо вчасно не платять зарплату?

Що робити при затримці зарплати роботодавцем? Куди звертатися?

  • Звернення зі скаргою на дії роботодавця до державної інспекції праці (ГІТ). …
  • Звернутися із позовною заявою до суду.

Що робити, якщо роботодавець затримує зарплату

Якщо зарплату затримали на невеликий термін, працівник має право вимагати компенсації. Її розмір за кожен день має становити не менше ніж одна триста від ставки рефінансування, що діє в період затримок у Центробанку. Станом на 23 липня 2016 року

Вам також може сподобатися

Більше від автора