Тренд на екологічність дійшов й до дизайну інтер’єрів. Все частіше використовуються природні матеріали для оздоблення й декорування. Це не лише екологічно, але й виглядає дуже стильно. Як приклад, камінь для стільниці або бавовна для оббивки. Інтегрувати до дизайну можна деревину, камінь й натуральні тканини. Як саме це зробити знають дизайнери команди Наталії Гуменюк. Якщо перейти за посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/, в цьому вдасться переконатися на прикладі конкретних проєктів.
Інтеграція природних матеріалів у дизайні
Природні матеріали для ремонту мають безліч особливостей. Насамперед це фактура та певні нюанси в догляді. Розберемо це на прикладі деревини. Залежно від породи, використовувати її можна по-різному:
- М’які. Переважно це хвойні дерева — сосна, ялина, кедр. Легко піддаються обробці й стійкі до вологи, тому використовуються для створення полиць, невеликих меблів, внутрішніх дверей.
- Твердолистяні. Найпоширеніші дерева — дуб, бук, ясень і клен. Через гарну текстуру та насичений колір застосовуються для виготовлення меблів та підлоги.
- Екзотичні. Вирізняються яскравим кольором та високою міцністю. Наприклад, тік та венге підходять для паркету, махагон для оздоблення тераси, а зебрано для виготовлення ексклюзивних меблів.
Щоб деревина й через 10 років після ремонту виглядала стильно, подбайте про правильний догляд за нею. Для цього використовуйте мікрофібру для протирань від пилу, уникайте прямого контакту поверхонь з водою й періодично застосовуйте воскові або олійні засоби для обробки.
У ремонті, крім деревини, стильно виглядають й інші природні матеріали. Наприклад:
- Камінь. Через оригінальну текстуру та стійкість, камінь ідеально підходить для підлоги, стільниць та акцентних елементів. Певні особливості застосування каменю також є. Наприклад, піщаник часто застосовується через оригінальні колірні відтінки, а завдяки пористій структурі добре переносить коливання температур. Стійкість характерна й для граніту з мармуром.
- Натуральні тканини. Льон, бавовна, вовна та шовк підходять для оббивки меблів, подушок, килимів, але враховуйте їх особливості. Льон один з найміцніших матеріалів, тому ідеально підходить для оббивки й штор. Шовк краще обирати для постелі, а бавовну для килимів й декоративних подушок. Догляд за такими матеріалами має бути постійний та дбайливий.
Поєднання природних матеріалів у ремонті не менш важливо. Від цього залежить загальне сприйняття інтер’єру. Оптимально буде використовувати різні матеріали для окремих задач. Наприклад, меблі виконати виключно з деревини, а для текстилю обрати натуральні тканини.
Особливості природних матеріалів враховує й команда дизайнерів Наталії Гуменюк. Завдяки цьому готовий інтер’єр виглядає стильно й актуально. Якщо Ви також прагнете отримати такий ефект після ремонту, звертайтесь до професійних дизайнерів.