Для «білої»Гіпертермії характерні наступні ознаки: шкіра бліда, «марно-морна», з ціанотичним відтінком нігтьових лож і губ, позитивним симптомом «білої плями»; кінцівки холодні; надмірна тахікардія, задишка; порушено поведінку дитини – є байдужість, млявість, можливі навіть збудження, марення та судоми.
Як відрізнити білу лихоманку?
Зміст:
«Біла» лихоманка вважається важчою. Стан дитини при цьому важчий. Його шкіра бліда, губи з відтінком синюшності, серцебиття та дихання значно прискорені. Дитина може бути млявою, апатичною або навпаки збудженою, можливі судоми, марення.
Як відрізнити білу лихоманку від рожевої?
«Рожева» лихоманка сигналізує про відповідність теплопродукції тепловіддачі, при ній шкіра рожева, гаряча, волога на дотик, дитина поводиться зазвичай. При «білої» лихоманці шкірні покриви синюшні або з мармуровим малюнком, часто з'являються «гусяча шкіра», акроціаноз, холодні кінцівки.
Як розпізнати білу лихоманку у дитини?
Симптоми білої лихоманки у дітей
- Початковий різкий підйом температури у дитини.
- Подальша стабілізація цього показника.
- Падіння температури до нормальної (може бути як різким, і поступовим).
Feb 15, 2020
Як виявити лихоманку?
Протягом декількох днів лихоманка зазвичай зникає.Залежно від того, що викликає лихоманку, додаткові ознаки та симптоми лихоманки можуть включати:
- Потіння
- Озноб
- Головний біль
- Біль в м'язах
- Втрата апетиту
- Дратівливість
- Дегідратація
- Загальна слабкість
Як виглядає лихоманка?
Спостерігається почервоніння шкірних покривів (переважно особи) та підвищене потовиділення, за рахунок чого людину починає турбувати спрага. Також лихоманка може супроводжуватися головним болем, відчуттям ломоти у кістках. Відбувається почастішання частоти дихання, зниження апетиту, може виникнути сплутаність свідомості.
Як збити лихоманку?
Максимально ефективний метод – дати жарознижувальне, а через півгодини протерти дитину водою. Дітям з лихоманкою дозволено лише два препарати: ібупрофен і парацетамол (ацетамінофен).
Що таке бліда лихоманка?
Біла («бліда») лихоманка – Відзначається порушенням самопочуття, ознобом, блідістю шкірних покривів; Гіпертермічний синдром – вкрай тяжкий стан, що характеризується блідою лихоманкою з токсичною поразкою ЦНС.
Що таке червона гіпертермія?
Що стосується "червоний» гіпертермії, вона охарактеризується червоними шкірними покривами – гарячими і вологими на дотик, теплими кінцівками, прискореним пульсом і диханням на тлі підвищення температури. При «червонийлихоманці поведінка дитини не змінюється.